Certifikáty

Udělení akreditace a získání certifikátu AOS EKO-KOM

Technickým službám města Nového Jičína, příspěvkové organizaci byla 30. 11. 2010 udělena společností EKO-KOM, a. s., akreditace (AOS EKO-KOM, a. s., autorizovaná obalová společnost podle zákona č. 477/2001 Sb. o obalech a o změnách některých zákonů). Akreditace nám byla udělena na základě splnění požadavků, které stanovila AOS EKO-KOM, a. s.

Systém akreditací byl zaveden AOS EKO-KOM, a. s. v roce 2005 jako jeden z nástrojů na zlepšení kvality služeb pro obce v oblasti tříděného sběru odpadů. V minulém roce byla akreditace udělena většině svozových firem, které v obcích tříděný sběr odpadů zajišťují. V současné době, dle sdělení společnosti EKO-KOM, a. s.,  je systém tříděného sběru na dobré úrovni. Tímto se od 1. 1. 2012 ruší udělování akreditací a neprodlužuje se ani platnost stávajících.

CERTIFIKÁT (pdf, 680 kB)

Image

Cíle společnosti

 

Poskytovanými službami a činnostmi naplňujeme heslo "Spokojený občan - spokojený klient, to je náš cíl"

Hlavní a prioritní činností společnosti je poskytování služeb městu Nový Jičín. Nejvýznamnějšími z nich jsou správa a zabezpečení provozu veřejného osvětlení a slavnostního osvětlení města Nového Jičína.